Doradca Finansowy

Miejsce pracy: Biała Podlaska, Chełm, Lublin, Puławy, Zamość i pozostałe miasta powiatowe województwa lubelskiego.

Firma. Ciuba i Partnerzy to kancelaria finansowa działająca na rynku ogólnopolskim od ponad 5 lat. Oferta firmy skierowana jest do Klientów indywidualnych i przedsiębiorstw sektora MŚP. Posiadamy ofertę ponad 50-ciu instytucji finansowych w trzech głównych grupach produktowych – inwestycje, kredyty, ubezpieczenia. Za naszym pośrednictwem Klienci Kancelarii ulokowali aktywa inwestycyjne przekraczające poziom kilkunastu milionów złotych.

Doświadczenie. Kancelaria stwarza Kandydatowi szansę poznania schematów działania służącego wysokiej efektywności pracy. Paleta produktowa i sprawdzone standardy działania gwarantujś wysokś skuteczność dla strategii cross-selling, która pozwala osiągać wyższe dochody na stałej grupie Klientów.

Wsparcie. Do dyspozycji Doradców posiadamy program CRM do zarządzania kontaktami z ich własnymi Klientami. Narzędzie to oszczędza czas pozwalając śledzić np. istotne dla Klienta daty - rocznica zawarcia umowy, terminy płatności składki, przypomnienia przez e-mail i sms, ważne terminy [np. urodziny].

Kolejnym narzędziem jest Portal Doradcy umożliwiający wygodną pracę. W portalu Doradca znajdzie wsparcie potrzebne w codziennej pracy. To materiały szkoleniowe dostępne on-line. Wygodny dostęp do formularzy, kalkulatorów i instrukcji pozwalający w sprawny sposób pomóc Klientowi lub zawrzeć z nim np. kolejną umowę.

Zarządzanie kapitałem społecznym. Głównym celem Kancelarii jest wspieranie Doradców w osiąganiu własnych celów zawodowych i ekonomicznych. W związku z doskonaleniem środowiska pracy firma powołała stanowisko Dyrektora Personalnego. Zarządzanie kapitałem społecznym jest kluczowym elementem strategii działania Kancelarii.

Środowisko. Kancelaria dokłada starań by współpraca z nią niosła możliwie duże korzyści dla Doradców. Firma oferuje atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i pracuje nad kolejnymi rozwiązaniami, jak np. indywidualny program emerytalny.  

Standardy pracy. Filozofia funkcjonowania Kancelarii jest przeciwieństwem takiej działalności w korporacji finansowej. Brak obowiązku raportowania sprzedaży i bieżącej aktywności połączona z poszukiwaniem rozwiązania finansowego dla Klienta z pośród wielu ofert pozwala na odzyskanie radości z tego zawodu. Ten fakt jest istotny dla Kandydatów, którzy w przeszłości doświadczyli nacisków na agresywną nową sprzedaż, co w konsekwencji skutkowało brakiem szans na długofalową relacje z Klientem i nowe polecenia.

Wynagrodzenie. To prawdopodobnie najwyższe wynagrodzenie prowizyjne oferowane na rynku. Dla najlepszych wynagrodzenie podstawowe jest płaszczyzną do naliczania 2 nie wykluczających się premii [sprzedażowa i portfelowa]. Istnieje możliwość zarabiania na własnej sprzedaży, również dzięki poleceniom i coachingowi sprzedażowemu. Wynagradzanie Doradców w kolejnych latach obsługi aktywów Klientów jest dodatkowym atutem przemawiającym za współpracą z Kancelarią.

Kancelaria uczy jak korzystając z szerokiej gamy produktów zaspokajać realne potrzeby Klientów i zarabiać przy tym satysfakcjonujące pieniądze.

Oczekujemy. Gotowości do pracy w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze Klienta. Szczególnie cenimy Kandydatów którzy utrzymują wysokie standardy etyczne współpracy.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.